Darquizi - samorozwój

Krzysiek Dziekański
"Autorem jest 16-latek, natomiast w tym, co pisze czuć jego dojrzałość. Bogate słownictwo, wyszukane cytaty odpowiednio przystosowane do tekstu. Nie podobały mi się tylko ‘naukowe’ wstawki. Pamiętając, że głównym odbiorcą książki ma być nastolatek chętny do zmian w swoim życiu, obawiam się czy te fragmenty dotrą do nastolatka, czy raczej odstawi on lekturę, bo nic nie rozumie, bo za trudne. Bo jak się uczyć czegoś, co jest pisane tak trudnym językiem?"

"To nie jest typowa książka. Wprawdzie znajdziemy w niej wywiady, co trochę przypomina mi literaturę faktu, z jaką miałam niedawno do czynienia, ale następnymi rozdziałami zupełnie odbiega od tej formy. Co dziwne, autorem jest 16-latek, który obalił teorię części dorosłych, że większość dzisiejszych nastolatków ma pstro w głowie. Oczywiście, że nie wszyscy, wiadomo: od każdej reguły jakiś wyjątek. Właśnie Krzysiek wydaje się być takim nastolatkiem, z którym spokojnie można porozmawiać o czymś więcej niż najnowszym iPhone."
"Książka bloggera - Krzysztofa Dziekańskiego. Skupia się on na samodoskonaleniu i samorozwoju. W książce oprócz praktycznych porad, znajdują się też wywiady (np. z poetami oraz dziennikarzami) i wiele interesujących treści w postaci artykułów. Porusza on tematykę doskonalenia przyjaźni, pozwala nam na zdobycie praktycznej wiedzy psychologicznej (pomimo, że ma jedynie, a w tym przypadku, aż 16 lat i zmusza nas do refleksji nad własnym życiem."

"Całość poparta konkretnymi przykładami, co nadaje odpowiedniego wydźwięku. To nie jest czcze gadanie, to z życia wzięte momenty, na których zbudowano podane w wywiadzie opinie."

KUP KSIĄŻKĘ ZA 7,98PLN!

Kup w taniaksiazka.pl
Kup u Gandalfa
Kup w ravelo.pl
Kup na inbook.pl
Kup na publio.pl

Albo przeczytaj recenzję przed kupnem!


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Coprights @ 2016, Blogger Template Designed By Templateism | Templatelib